0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar68.809771.305473.80111
CADKanadski dolar77.119879.916982.71401
CHFŠvajcarski franak116.6092120.2157123.82221
DKKDanska kruna15.146215.695516.24481
EUREvro114.8422117.1262119.41021
GBPFunta sterlinga132.8645136.9737141.08291
HUFMađarska forinta28.338929.830431.3219100
JPYJapanski jen68.969271.470773.9722100
NOKNorveška kruna9.758010.111910.46581
RUBRuska rublja1.05891.17661.29431
SEKŠvedska kruna9.774510.129010.48351
USDAmerički dolar106.6383109.9364113.23451
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar67.740171.305474.87071
CADKanadski dolar75.921179.916983.91271
CHFŠvajcarski franak116.0082120.2157124.42321
DKKDanska kruna14.910715.695516.48031
EUREvro114.8422117.1262119.41021
GBPFunta sterlinga132.1796136.9737141.76781
HUFMađarska forinta27.444029.830432.2168100
JPYJapanski jen0.000071.47070.0000100
NOKNorveška kruna9.606310.111910.61751
RUBRuska rublja0.00001.17660.00001
SEKŠvedska kruna9.622610.129010.63541
USDAmerički dolar106.0886109.9364113.78421

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

KSDKamatna stopa na depozitne olakšice5.25 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije6.5 %
IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.3 %
B3MTromesečni Belibor5.69 %
E3MTromesečni Euribor3.906 %
B6MŠestomesečni Belibor5.8 %
E6MŠestomesečni Euribor3.862 %

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u NOK valuti od 01.06.2023. godine.

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u DKK valuti od 28.10.2022. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore